RP Tuning - Motosport tuning Robert Pokorný

INTER Mistrovství ČR Holice

INTER Mistrovství ČR  Holice

V neděli  2.9. se konal třetí závod Inter Mistrovství ČR v areálu Poběžovická kotlina nedaleko města Holice . Do závodu se přihlásil ve třídě MX 85 Ondřej Pokorný , Karel Smejkal nestartoval .

Třída MX 85 která je součástí tohoto prestižního seriálu se jela za účasti 30 jezdců z pěti států Evropy . Ondra se ve velmi silné konkurenci neztratil a v prvním závodě dojel na výborném 10 místě . Velká radost z výsledku a chuť do druhé jízdy dávala naději na dobrý výsledek . Bohužel pravděpodobně vlivem velké přemotivovanosti měl Ondra v prvním kole  pád z 10 místa a musel navštívit lékařskou ambulanci na prohlídku , která naštěstí potvrdila jen obraženiny .

V průběžném hodnocení Inter Mistrovství ČR klesl Ondřej Pokorný po nedojetí druhé jízdy na 17.místo ( jeden závod vynechal z důvodu nemoci na začátku sezony ) .

Poslední závod tohoto seriálu se jede 20.10. v Třemošnici u Havlíčkova Brodu .

 

RP tuning - oficiální partner
MRG Motoracing Team logo
ctech Created by CTECH s.r.o. ©2012
Obsah stránek www.rptuning.cz je chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření textů a fotografií pro jinou než osobní potřebu v jakékoliv podobě bez písemného souhlasu majitele je nezákonné.