RP Tuning - Motosport tuning Robert Pokorný

INTER Mistrovství ČR Třemošnice

INTER Mistrovství ČR Třemošnice

V sobotu 20.10. se konal za celodeního mlhavého počasí v Třemošnici u Čáslavi poslední čtvrtý závod velkého mistrovství ČR pod hlavičkou ČSMS . Do závodu nastoupil za RP race team Ondřej Pokorný  ve třídě MX 85 , druhý jezdec teamu Karel Smejkal ( MX 2) nebyl po zranění ve 100 % kondici a rozhodl se nestartovat .

 

Třída MX 85

 

Do závodu se přihlásilo 26 jezdců ze čtyř států Evropy . Ondřeje Pokorného od kvalifikace provázely problémy s motocyklem , které se bohužel nepodařilo odstranit a do první jízdy nenastoupil .

Do startu druhého závodu se podařilo poruchui odstranit a jezdec mohl nastoupit . Bohužel se ale hned v prvním kole zapletl nezaviněně do hromadného pádu a odjížděl z posledního místa z kterého bylo nakonec 16 místo v cíli a 19 místo celkově .

V celkovém hodnocení se po nevydařeném posledním závodě Ondřej Pokorný propadl na celkové 19. místo z 43 bodujících jezdců .

 

RP tuning - oficiální partner
MRG Motoracing Team logo
ctech Created by CTECH s.r.o. ©2012
Obsah stránek www.rptuning.cz je chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření textů a fotografií pro jinou než osobní potřebu v jakékoliv podobě bez písemného souhlasu majitele je nezákonné.